444 Grup, sahip olduğu markalarında konsept ve menülerini Türk yemek kültürü ve damak tadına en uygun reçeteler ile mağazalarında servise sunmaktadır.

444 menüleri, genlerimize işlemiş olan en temel içgüdümüze hitap eder. Et ateş ve ekmeği bir arada sunar. 

Sadece damaklar için değil, gözler için de bir ziyafet sunar.

Hayır. Fast Food markası olmayı hiçbir zaman istemedik. Bin bir emekle hazırlanmış bu eşsiz lezzetlerin alelacele tüketilmesini tercih etmeyiz. Ancak bunun yerine servisimizin hızını arttırarak, bir fast food markası tükettiğiniz zamandan daha çok vakit harcamadan, size keyifli bir yemek deneyimi yaşatabiliriz.

Bunun için mutfağımız ve sipariş hattımız ortalama bir fast food restoranından 2 kat daha hızlıdır. Siz dönerimizin tadını alarak yavaş yavaş yiyebilin, tatlınızın, kahvenizin keyfini çıkarabilin diye; biz elimizden gelen en hızlı servisi yaparız. Bu HIZ bizi asla bir fast food restoranı yapmaz.

Bizde her şey özenli, sağlıklı ve hızlıdır. Lezzetimizi keşfederken kullanacağınız süreye ise “paşa gönlünüz” karar verir.

MERKEZİ SİPARİŞ SİSTEMİ

Tek bir sipariş merkezi üzerinden satış yaparız.

Tüm şubelerimizin siparişleri, markamızın içinde yer alan 444 36 63 numaralı sipariş hattı üzerinden, profesyonel bir ekip tarafından alınır. Konusunda uzman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlarımız, önerili satış ile ciro arttırma ve “geri arama” gibi müşteri memnuniyetini arttırma teknikleri kullanırlar.

Alınan siparişler adisyonlu (iş emri) entegre sipariş programımız vasıtasıyla ilgili Şubenin sipariş bilgisayarında sesli uyarı ile kayda girer ve otomatik olarak adisyon basılır. Adisyon üzerinde; müşteri bilgileri, sipariş saati, sipariş detayları, tutar ve ödeme şekli yer alır. Satışı yapılan ürünler otomatik olarak ilgili deponun stoklarından düşülür.

Bu sistem, müşterilerimize hep aynı kalitede hizmet verme ilkemizin hayata geçirilmesine olanak sağlar. Bu sayede şubelerimizin onlarca hat tesis ederek, santral/müşteri tanıma sistemi vb. sistemler kurmak için yatırım yapma ihtiyaçlarının da önüne geçmiş olur.

Ayrıca bu yöntemle şube personelinin telefonda sipariş almakla vakit kaybetmeleri de önlenmiş olur. Kazandığımız bu süre daha kaliteli ve hızlı servis verebilmek için kullanılır.

PAKETLEME SİSTEMİ

444 markaları, sektöründe bir ilki başararak, restorandaki sıcaklıkta ve lezzette paket servis hizmeti vermeyi başarmıştır.

Özel paketleme yöntemlerimiz ve özel sevkiyat prosedürümüzle müşterilerimizin evine, iş yerine ve davetlerine sıcacık yemekler yollarız.

Özel davetler, BBQ partileri, doğum günü gibi etkinliklerinde de müşterilerimizi yalnız bırakmayız.

444 BAYİLİK MODELLERİ

444FRANCHISE modellerimizde çok önemli bir ortak şartımız vardır. Bu şart, bayi işletmesinin karlılığıdır.

Biz mevcut franchise sistemlerindeki “bayi kazanmasa da biz kazanalım” mantığının markalar için bir “intihar mekanizması olduğunu” düşünüyoruz. Bu yüzden bizim işletmecimiz hep kazanmalı…

“Biz bir bitkinin yapraklarına besin ve su sağlayan kökler gibiyiz; bayiler ise bizim taç yapraklarımız. Tek bir canlıyız ve hep yeşil, hep taze yapraklarımız olsun isteriz”.

Bayilik modellerimiz: Bayilik verirken değişik lokasyonlar ve bayi profilleri için değişik bayilik modelleri kurmanın, tek bir bayilik modeline sadık kalmaktan çok daha rasyonel bir yaklaşım olduğunu düşünüyoruz.

ÜRETİCİ BAYİLİK MODELİ

A, B ve C tipi üretici bayilik modelimiz mevcuttur. A tipi 20 şubeye kadar, B tipi 10 şubeye kadar, C tipi 5 şubeye kadar alt bayilik verebilir. Üretici bayiler, satıcı bayilere ürün tedariği sağlar. Bu bağlamda üretici bayi “kendi zincirinin” sahibidir.

SATICI BAYİLİK MODELİ

Ürünleri bağlı bulundukları üretici bayilerden hammadde, yarı mamul ya da mamul olarak alırlar. 444 bayilik sistemine tam bayilik gerçekleştiren “Satıcı Bayi” olarak tanımlanan şube; tam bayilik öncesi ve sonrasında aldığı oryantasyon, eğitimlerle 444 menü ve ürünlerini istenilen standartlarda üretir. Restoran gerekliliklerini eksiksiz ve tam yapmakla yükümlüdür. Satıcı bayilerimiz sistemimizin vitrinindeki yüzüdür.

PERSONEL VE TEDARİK ZİNCİRİ

“Üretici bayiler” tedarik ettikleri tüm ürünler, gıda, temizlik, paketleme, akaryakıt, sarf malzemeleri vs. 444 Grup onaylı tedarikçilerden, anlaşma yapılan özel iskontolu fiyatlarla; daha ucuza temin ederler.

“Satıcı bayiler” ise özel şartlara haiz olan Üretici bayilerin onlara sağladığı avantajlı fiyatlarla, işletmeyle ilgili tüm ürünler, gıda, temizlik, paketleme, sarf malzemeleri vs. bağlı oldukları “Üretici bayilerden” alırlar. 444 Grup’ un üzerinde durduğu konulardan biri de, işletmecilerimizin yetişmiş vasıflı personel ihtiyacıdır. Başarı piramidinin tabanı personeldir ve kusursuz olmalıdır. İşletmecilerimizin tüm çalışanları 444 Grup “Temel oryantasyon ve eğitimi” alır. Bu sayede tüm şubelerimizde aynı kaliteli, hızlı servis ve ürünü değerli müşterilerimize sunarız. Personel eğitimi, ücretleri, kanuni giderleri vs. merkezin denetimindedir. Bu sistem sayesinde bayilerimizin personel istihdamında yaşayacağı muhtemel zorluklar 444 Grup tarafından bertaraf edilmiş olur.

Back to Top